Білорусь. Медицина. Трансплантація: Що маємо на сьогодні

Читаю. Міністр іноземних справ Дмитро Кулеба повідомив. 160 українців стоять у черзі на операції, які мають їм зробити у Білорусі. Серед цих людей напевно є і ті, хто чекає на пересадку печінки.

Я не хочу спекулювати на чужій біді. Маленький факт без коментарів. За рік, з моменту вводу в дію другої черги Клініка «Оберіг», не дивлячись на весь цей ковід, наші лікарі зробили 15 операцій з пересадки печінки від родинного донора. Операції дуже складні, трудоємкі і дорогі. Хай -левел у медицині. Де кожен пацієнт, кожен донор і кожна операція абсолютно індивідуальні.

У нас є державна програма з трансплантації. Коли за пацієнта платить бюджет. Нам за таку операцію пропонують 800 тисяч грн. Які у більшості випадків навіть не покривають прямі витрати. За таку ж точно операцію, виконану за кордоном (наприклад у тій же Білорусі) з нашого бюджету платять від 130 тисяч дол.

PS. Це, до речі, хороша ілюстрація до моїх постів #Justбизнес. Про інвестклімат і підтримку вітчизняного виробника. Разом з Віктор Рибчук.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
29.09.2022
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^