Правник, підприємець, експерт з міжнародного фінансового та податкового права, CEO/Founder проекту «Ukraine Business Hub in GCC». Займаючись міжнародною діяльністю упродовж 18 як фахівець у сфері фінансових розслідувань, паралельно досліджував і аналізував економіку, систему оподаткування, особливості бізнес-процесів та навіт...ь менталітет місцевих жителів різних країн. З впевненістю можу сказати, що наразі найбільш перспективним напрямком для українського експорту є ринок Арабського світу, який активно досліджую вже 3 роки. Мій особистий блог – це поради, аналітика, консультація та готові рішення для виходу на ринок, який сьогодні розвивається найбільш динамічно, і є привабливим для українських виробників як перспективний ринок збуту українського продукту та пошуку потенційних інвесторів. Подробнее
Засновник і директор IT-компанії Lvivity. Більше 10 років досвіду в сфері інформаційних технологій, спецілізація - NET Development. Втілюю ідеї клієнтів в реальність і допомогаю замовникам створювати ефективні технологічні інструменти для вирішення їхніх бізнес-завдань.
Собственник BFM Group Ukraine. Эксперт по управлению проектами и инвестиционному менеджменту
Вице-президент Expobank CZ a.s. (Prague, Czech Republic). Доктор экономических наук, МВА. Профессор Бизнес Школы МИМ Киев. Президент Private Banking Club при Независимой Ассоциации Банков Украины (НАБУ)

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

Проверь своего бизнес-партнера

Сервис «Проверь своего бизнес-партнера» - получи информацию о компании по коду ЕГРПОУ, названию компании или фамилии руководителя.

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов
Курсы основных криптовалют

 

^