Владислав Запорожченко

Геноцид в Україні та європейські банки: як бізнесова байдужість продовжує впливати на перебіг війни в Україні

Photo by Aris Messinis

 24 лютого 2022 року, з моменту початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, світ виявився де-факто поставлений перед вибором: визнання права сили на світовій політичній арені як даності епосі ХХ століття або збереження ідентичності українського народу шляхом його всеосяжної підтримки. Півтону зникли, і через 119 днів війни стало ясно, що деякі держави Європи ні те, що не готові йти напролом у боротьбі з російським агресором, але й згодні, як і раніше, продовжувати з ним співпрацювати як ні в чому не бувало. Гроші не пахнуть, звичайно, але зараз вони часто стали пахнути кров'ю та трупною гниллю жертв геноциду в Україні.

Читать дальше
Дмитро Карпіловський

Інвестори для МСБ в Україні. Частина 1: звідки їх взяти в умовах війни?


Сьогодні і Україна, і кожен з нас переживають найтривожніший момент у власній історії. За 100+ днів стало очевидно: щоб перемогти, потрібна не лише сила зброї, а й економічне підґрунтя. Простіше кажучи – працюючі гроші. Впевнений, що цей ресурс можуть надати країні роздрібні інвестори, роль яких і до війни, і сьогодні, на жаль, недооцінена. Як їх залучити?

Читать дальше
Алена Дегрик Шевцова

Чому цифрове євро – необхідність для ЄС?

Пандемія значно вплинула світову економіку, відповідно створивши нестабільну ситуацію для національних валют.  У такій ситуації держави та міжнародні організації шукають методи подолання майбутньої валютної кризи.  А також намагаються вирішити проблеми, спровоковані криптосвітом. Одним із рішень цієї проблеми є запровадження цифрових валют. Ми з вами розглянемо ситуацію детальніше на прикладі ЄС.

Читать дальше
Володимир Кирилов

Как с помощью NFT создать лояльность к бренду

Невзаимозаменяемые токены звучат как что-то новенькое в ИТ индустрии, но это не так. NFT, как сейчас их называют, появились в Интернете еще в 2014 году. Но только в прошлом году о них заговорили значительно громче и почти на каждом уголке.

Читать дальше
Андрій Насіковський

ПРО РЕНОВАЦІЮ ЗАСТАРІЛОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ: деякі практичні аспекти до законопроєкту № 6458

Наразі в українському суспільстві активно дискутують щодо відбудови України після війни, адже серед значно зруйнованих окупантами об’єктів нерухомості присутні зокрема і багатоквартирні житлові будинки побудовані ще за радянських часів. На часі прийняття необхідного законодавства для якнайшвидшого початку робіт з відбудови України. Одним з таких своєчасних документів є винесений урядом 21.12.2021 року на розгляд Верховної Ради законопроєкту № 6458 щодо здійснення комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду, яке є по суті – реновацією застарілих багатоквартирних житлових будинків.

Читать дальше
Теги:
Александр Высоцкий

Де знайти гроші, щоб розпочати чи перезапустити бізнес в Україні

В Україні є компанії, котрі під час війни стали банкрутами. Є підприємці, котрі хочуть перезапустити бізнес, який раніше успішно працював, або відкрити нову компанію з нуля. У статті розповім про кілька джерел, з яких можна отримати фінансову допомогу.

Читать дальше
Алена Дегрик Шевцова

Стрибки курсу гривні: навіщо НБУ зняв курсові обмеження на готівкову валюту

За минулий тиждень курс у небанківських обмінниках стрімко зріс. Різниця справді велика: якщо 13 травня долар коштував 34,2 грн, то 24 числа ця сума досягла 37,5 грн. Такий стрибок стався попри те, що офіційний курс заморожено вже три місяці на рівні 29,25 грн. Давайте розбиратися, чи така різка девальвація пов'язана з реальними змінами на ринку, і що робить НБУ в даній ситуації.

Читать дальше
Евгений Устенко

Об экономике, инвестициях и о финансах в целом

Все эти вопросы будут очень актуальны после войны, точнее после победы наших ВСУ над оккупантами. Я думаю, что именно поэтому глава правительства, Денис Шмыгаль, ездил в Вашингтон и провёл встречи на самых высоких уровнях. В том числе с лидером США, Джо Байденом. Это очень важные сигналы.

Читать дальше
Александр Высоцкий

Особливості управління фінансами у збитковій компанії

Багато підприємців потрапили в неприємні ситуації, певний відсоток компаній знаходиться нижче точки беззбитковості. Тема мені добре знайома, розповім, як краще вчинити у цій ситуації.

Читать дальше
Алена Дегрик Шевцова

Як обслуговують українських переселенців банки за кордоном

Через війну росії в Україні нашу країну вже залишили понад 4 мільйони громадян. Це найшвидший потік біженців із часів Другої світової війни. Насправді це велика кількість для України, хоча 80% переселенців збираються повернутися. Але поки що наші громадяни перебувають за межами країни, їм доводиться адаптуватися до нових умов. Як цьому сприяють іноземні банки?

Читать дальше

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^