Український турбізнес нагадує махновщину

Український турбізнес нагадує махновщину

Останні дні видалися особливо напруженими. Більше тисячі наших громадян стали заручниками комерційного конфлікту між авіакомпанією "Bravo Airways" та туроператором "Oasis Travel".

Господарюючі суб'єкти не змогли домовитися на своєму рівні і ми мали невідкладно втрутитися.

Вчора повернулися останні групи туристів з Тунісу:

1. Посадка у Львові 03:45 (172 пасажири);

2. Посадка у Києві 14:30 (172 пасажири);

3. Посадка у Львові 04:10 (180 пасажирів);

4. Посадка у Києві 13:10 (180 пасажирів).

Проблема, яка гостро постала у цьому літньому сезоні прямо пов’язана із збільшенням кількості бажаючих відпочити, що в рази перевищила обсяг пасажиромісць, що фактично можуть надати авіаперевізники чартерних рейсів, та постійним демпінгуванням цін на тури. Незадовільний технічний стан літаків додає негативу, призводить до постійного виходу з ладу бортів та відповідно до звиву рейсів в обох напрямках.

У гонитві за надприбутками туроператори завідомо беруть на себе зобов’язання, обсяги яких реально більші за спроможності бюджетних авіаперевізників. При цьому, ані туроператор, ані авіаперевізник, киваючи один на одного, не бажають нести додаткових фінансових витрат за повернення туриста в Україну. Постійні затримки рейсів тягнуть за собою зростання витрат туроператора на проживання, харчування туристів, а також на виплати компенсацій в залежності від часу затримки вильоту.

Аби остаточно не зірвати цей туристичний сезон, закликаю до порозуміння туроператорів та авіаперевізників для оптимізації льотної програми з максимальним урахуванням потреб туристів у літній сезон.

Туроператорам при укладанні договорів з чартерними авіаперевізниками необхідно враховувати реальну спроможність та потужність авіакомпанії, а також бути впевненими, що у останньої є резервні борти.

Вчора провів низку робочих нарад за участі представників Мінфіну, ДРС та Держпродспоживслужби. Сьогодні зустрічаємося разом з СБУ, МВС, Антимонопольним комітетом та Мін'юстом. Спільно з колегами працюємо над планом першочергових заходів по впорядкування туристичної діяльності, посилення відповідальності суб'єктів туристичної діяльності перед туристами та підвищення рівня безпеки туристів.

Уряд дерегулював турбізнес. Зараз будемо вживати жорстких заходів, бо бачимо махновщину.

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
19.01.2021
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

Изображение капчи

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://investgazeta.ua/

Подписаться на новые блоги на платформе Инвестгазета:

 

Курсы валют

Официальные курсы основных валют (НБУ) на сегодня
Доллар США
ЕВРО
Фунт стерлингов

 

^