Стати блогером і приєднатися до спільноти лідерів думок на блог-платформі Investgazeta може будь-хто.

Але є ряд невеликих вимог: у блогу має бути назва, вступна частина, основна і висновок, щонайменше 1000 текстових знаків. Теми повинні бути виключно в інвестиційній та економічній площині, без прямої і прихованої реклами будь-яких товарів, послуг, людей. Рекомендується використовувати зображення 770 px по ширині й більше. Заборонено розміщувати скрипти і інші програмні коди, гіперпосилання на сторінки, що не мають відношення до теми матеріалу, тексти вже раніше опубліковані на інших онлайн-ресурсах.

Редакція проекту залишає за собою право не публікувати блог або публікувати, не вивільняючи його на головну сторінку платформи, видалити будь-які гіперпосилання та інформацію, яка не відповідає Правилам. У разі порушення Правил редакція має право заблокувати або видалити користувача.

Блогери, які будуть писати під псевдонімами і без фото, будуть публікуватися на загальних правилах, але їх текст не будуть виводитися на головну сторінку. Також ми можемо внести зміни в текст в рамках виправлення орфографічних і стилістичних помилок, оформити блог тематичної фотографією, додати теги.

Більш детально з Правилами можна ознайомитися в Угоді (пункти 4 і 5).

Як написати блог на платформі Investgazeta?

Все просто: реєструємося і пишемо блог.

Для тих, у кого немає часу на блоги - сервіс «Особистий редактор»

 

Зареєструватися

 

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

^