У чому ключова ідея проекту - блог-платформи Investgazeta (Інвестгазета)?

Проект народився в складний для економіки України час, його ідея проста - об'єднати інвестиційне та експертне співтовариство на одній платформі і знайти для нашої країни вихід зі сформованої економічної ситуації. Стежити за тим, щоб влада, яка взяла на себе зобов'язання представляти інтереси народу України перед міжнародними інвесторами, здійснювала необхідні реформи. Захистити інтереси середнього і малого бізнесу, стартаперів, інвесторів, які вкладають в українські проекти, а також споживачів фінансових послуг України, зокрема, забезпечивши їх необхідною інформацією для прийняття правильних рішень. По суті Investgazeta (Інвестгазета) - це інструмент, який корисний тим, хто хоче збільшити і захистити свої інвестиції, уберегти себе від повсякденних ризиків в бізнесі, на фінансових ринках і, на жаль, поки що від корумпованих чиновників.

Чому проект Investgazeta робить акцент на блогах?

Все просто, ми хочемо чути інформацію від першої особи, без редакційної інтерпретації. Нехай чиюсь думку буде суб'єктивним, але ми бачимо, від кого воно виходить і робимо для себе висновки.

Дізнатися, як стати блогером на Investgazeta.ua.

Чому назва «Investgazeta» (Инвестгазета)?

Відомо, що в 1995 році в Україні почало виходити найстаріше видання про інвестиції - журнал «Інвестгазета». Так співпало, що в 2014 році це чудове експертне і авторитетне видання припинило своє існування. Це було знаковою подією, що підтверджує, що ситуація в Україні погіршилася. Фактично економіка країни повернулася у вихідну точку середини 90-х років. У багатьох бізнесменів з різних сфер економіки просто опустилися руки, тисячі споживачів фінансових послуг втратили свої банківські вклади, корумповані чиновники засунули свої руки в кишені бізнесу, які на свій страх і ризик продовжують працювати в Україні. Ми ж, запустивши проект Investgazeta (Інвестгазета) (однойменна торгова марка зареєстрована ДП «Український інститут інтелектуальної власності» восени 2017 року) подаємо зворотний, позитивний знак про те, що це лише початок нового відродження держави Україна, в першу чергу, економіки, яка потребує інвестиціях.

Тепер один з найавторитетніших ділових медіа брендів України Інвестгазета, з 23-річною історією, повернувся на ринок в інноваційному форматі - блогерської платформи лідерів думок Investgazeta.

З нами вже більше 500 блогерів з різних сфер бізнесу України: інвестори, власники бізнесу, стартаперів, політики, активісти та експерти.

Більш детально з можливостями, які ви отримаєте, приєднавшись до платформи Investgazeta, ви можете дізнатися з презентації за посиланням або в відео-презентації, що представлена ​​нижче.

Як зв'язатися з редакцією проекту Investgazeta?

Пишіть нам сюди з будь-яких питань, що хвилюють вас. Завжди раді співпрацювати або допомогти.

Форма зворотнього зв'язку

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

^