Засновник і гендиректор Amazon Джефф Безос 3 і 4 серпня продав 1 млн акцій компанії на суму $3,1 млрд. Після сплати податків він отримає приблизно $2,4 млрд, повідомляє Forbes, з посиланням на документи, що подані до Комісії з цінних паперів та бірж США.

Видання зазначає, що з 30 липня по 4 серпня акції Amazon зросли на 2,8%, у середу, 5 серпня, вони подорожчали ще на 2,1%.

Наразі засновнику Amazon належить понад 54 млн акцій компанії. Джефф Безос залишається найбагатшою людиною світу, станом на 6 серпня його статки становлять $189,5 млрд.

Нещодавно Amazon прозвітувала про зростання квартального виторгу на 40%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, чистий прибуток на акцію склав $10,3, що майже у 10 разів більше, ніж передбачали аналітики.

Цього року Джефф Безос уже продавав акції компанії на суму $1,74 млрд. Після виплати податків він отримав $1,3 млрд. За два дні він позбувся акцій за ціною від $2003 до $2053,6. Причина такого рішення невідома, однак раніше мільярдер розповідав, що щорічно продає акції на суму як мінімум у $1 млрд, щоб фінансувати свою космічну компанію Blue Origin.

 

 

amazon, джефф безос, акції

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^