Початок нового тижня для світових ринків став невдалим. Швидке поширення коронавірусу за межами Китаю обвалило фондові індекси, повідомляє Reuters.

 

Так, індекс Dow Jones Industrial Average знизився на 3,5%, на 1031,6 пункти. Це третє в його історії внутрішньо денне падіння  на понад 1 тис. пунктів. Індекс S&P 500 упав на 3,4%, а Nasdaq – на 3,71%, європейський Stoxx Europe 600 – на 3,8%, а південнокорейський Kospi – на 3,9%.

«Індекс S&P 500 за день втратив $927 млрд капіталізації», – повідомляє видання.

Як зазначив Марк Лушин, головний інвестиційний стратег компанії Janney Montgomery Scott, навряд чи вдасться домогтися будь-якого зростання, якщо не буде доказів того, що поширення коронавірусу сповільнюється.

скрин

Таким чином, захисні активи продовжили дорожчати – прибутковість десятирічних казначейських облігацій США наблизилася до рекордних мінімумів 2016 року, а ціна золота – до семирічних максимумів.

Крім того акції американської компанії Apple в понеділок впали на 4,8% через появу інформації про те, що продажі смартфонів у Китаї впали більше, ніж на третину у січні.

Подешевшали також акції китайських виробників мікросхем: індекс Philadelphia SE Semiconductor упав на 4,8%. Крім того, падають акції авіакомпаній: індекс NYSE Arca знизився на 6%.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^