Компанія Tesla вирішила наділити свої самоврядні автомобілі здатністю спілкуватися з оточуючими на «мові світла», розробляючи для цього відповідну технологію, про це розповів засновник і глава Tesla Ілон Маск на своїй сторінці в Twitter.

Як пише ITC, в минулому році Tesla кілька видозмінила днище передньої частини Model 3 - там з'явилася решітка динаміків. Справа в тому, що в США і Європі діють норми, згідно з якими електромобілі зобов'язані видавати помітний пішоходами звук при русі з невеликою швидкістю.

«Щоб відповідати цим нормам, Tesla, як і інші виробники, оснастили свої електричні авто зовнішніми динаміками», - пише видання.

І зазначає, що саме ці динаміки і будуть використовуватися для «спілкування» з людьми на вулиці.

«Очевидно, що Tesla намагається витягти максимум користі від зовнішніх динаміків, придумуючи все нові сценарії їх використання. Нагадаємо, в минулому році Ілон Маск анонсував свого роду «рінгтони» - настроюються звуки гудка і руху автомобіля, включаючи штучно, на кшталт бекання кози і «кокосового» звуку копит з Монті Пайтон », - пише видання.

Поки Ілон Маск не уточнив, коли буде запущена нова функція, але підтвердив, що вона буде сумісна з функцією «Пуків за запитом» і режимом Sentry Mode

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^