ПАТ «РНК Верес» (м. Рівне) планує залучити не менше ніж 50 млн грн через продаж своїх акцій на фондовій біржі ПФТС – це перше в історії України IPO футбольного клубу. Наприкінці минулого тижня, 11 березня, НКЦПФР зареєструвала емісію простих іменних акцій у кількості 500 тис. штук. Номінальна вартість однієї акції – 100 грн, йдеться у пресрелізі компанії.

За словами президента клубу Івана Надєїна, компанія має на меті створити перший в Україні футбольний клуб за кращими європейськими зразками, з прозорим управлінням, звітністю й армією фанів, які також і вкладатимуть кошти у рідний клуб, визначаючи його майбутнє.

«Нам нецікаво «гратися у футбол», ми хочемо створити прецедент і продемонструвати, що Україна здатна бути серед кращих футбольних держав світу», – наголосив він.

Своєю чергою Голова НКЦПФР Руслан Магомедов зазначив, що це перша публічна пропозиція акцій, яка буде здійснена за новою процедурою після імплементації Prospectus Directive на українському ринку капіталу.

«Ми впевнені – це тільки початок і надалі українські компанії залучатимуть кошти до власного капіталу саме таким способом. Ми, зі свого боку, робитимемо усе можливе, щоб створити сприятливі умови для збільшення кількості IPO якісних емітентів», – наголосив він.

Зазначається, щоб стати акціонером клубу достатньо укласти договір на брокерське обслуговування з торговцем цінними паперами та відкрити рахунок у цінних паперах у депозитарній установі.

Супроводжуватиме процес розміщення акцій група Concorde Capital.

 

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^