Воррен Баффет розподілив 15,9 млн акцій Berkshire Hathaway між п'ятьма фондами: Фондом Білла та Мелінди Гейтс (Bill and Melinda Gates Foundation), благодійним фондом, який заснувала його покійна дружина Сьюзен Томпсон Баффет (Susan Thompson Buffett Foundation) і трьомм благодійними організаціями, якими керують його діти – Говард (Howard G. Buffett foundation), Пітер (NoVo Foundation) і Сьюзен Баффет (Sherwood Foundation), повідомляє The New York Times.

Видання зазначає, що це було 15-е щорічне пожертвування Баффета з 2006 року, за цей час він подарував фондам близько $37 млрд.  

«При цьому йому все ще належать 248 тис. акцій Berkshire Hathaway класу А на суму близько $67 млрд», – йдеться у повідомленні. 

До речі, після смерті Баффета, гроші ще 12 років надходитимуть у фонди. Як пише видання, Баффета часто звинувачують у тому, що він жертвує гроші для отримання пільг за податками.

«Цього року він розкрив їх розмір: його податок на прибуток зменшувався всього на 43 центи за кожну $1 тисячу, яку було пожертвувано благодійним фондам», – йдеться у повідомленні. 

У своєму останньому листі акціонерам Berkshire Hathaway Баффет також зазначив, що минулого року компанія заплатила $3,6 млрд федеральних податків, що становить 1,5% від усього прибуткового податку, сплаченого корпоративною Америкою у 2019 році. 

Нагадаємо, що Баффет спільно з Біллом і Меліндою Гейтс у 2010 році запустили кампанію The Giving Pledge (Клятва дарування), аби спонукати найбагатших людей, а також їх сім'ї пожертвувати більшу частину своїх статків на благодійність протягом свого життя або після смерті.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^