Cover-Volvo-EV.jpg (1280×545) - Google Chrome.jpg

До 2030 року весь модельний ряд Volvo буде повністю електричним, заявила китайська компанія у вівторок, приєднавшись до зростаючого числа автовиробників, які планують до кінця цього десятиліття поступово відмовитися від двигунів, що працюють на викопному паливі, пише Reuters.

«Я повністю переконаний, що не буде клієнтів, які дійсно хотіли б залишитися з бензиновим двигуном», - сказав журналістам генеральний директор Volvo Хакан Самуельсон, відповідаючи на питання про майбутній попит на електромобілі. «Ми переконані, що електромобіль більш привабливий для покупців».

Шведський автовиробник заявив, що до 2025 року 50% його світових продажів повинні складати повністю електричні автомобілі, а інша половина - гібридні моделі. 

Volvo в найближчі кілька років запустить нове сімейство електромобілів, і всі вони будуть продаватися тільки через Інтернет. Найближчим часом Volvo представить свою другу повністю електричну модель C40. Самуельсон сказав, що нові електромоделях Volvo будуть містити оновлення бездротового зв'язку і виправлення, які до цього застосовували Tesla Inc.

Минулого місяця Ford Motor Co заявила, що її модельний ряд у Європі буде повністю електричним до 2030 року, в той час як підрозділ Tata Motors Jaguar Land Rover повідомив, що його бренд Jaguar буде повністю електричним до 2025 року, і автовиробник випустить електричні моделі всієї своєї лінійки до 2030 року.

А в листопаді минулого року виробник люксових автомобілів Bentley, що належить німецькому Volkswagen, заявив, що до 2030 року всі його моделі будуть електричними.

Електрифікація обходиться автовиробникам дорого, а оскільки у електромобілів менше рухомих частин, очікується хвиля скорочень робочих місць в автомобільній промисловості.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^