У вівторок, 14 липня, Верховна Рада України прийняла закон «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор», за відповідне рішення проголосувало 248 народних депутатів.

Відповідно до закону тепер передбачається кримінальна відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії. Крім того розташовувати зали з ігровими автоматами можна буде тільки в готелях, які мають три, чотири або п'ять зірок. Також передбачається регулювання «класичних» лотерей.

Тепер грати в азартні ігри можна буде тільки особам старше 21 року. Серед іншого – обмеження до реклами гральних закладів, зокрема забороняється рекламувати азартні ігри як спосіб легкого збагачення.

Згідно з документом, резидентам держави-агресора буде заборонено мати гральний бізнес на території України.

Нагадаємо, що урядовий законопроєкт про легалізацію грального бізнесу був прийнятий в першому читанні 16 січня 2020 року, тоді його підтримало 260 народних депутатів.

До законопроєкту №2285-д надійшло майже 3,5 тис. поправок, половина яких, за словами, голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослава Залізняка (фракція "Голос"), була враховані комітетом до другого читання.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^