Світові витрати на порятунок економіки від наслідків коронакризи, що спричинена пандемією коронавірусу можуть обійтися у $35 трлн до 2025 року. Наразі світова економіка вийшла на пік відновлення після епідемії, проте у недалекому майбутньому її можуть чекати нові проблеми. Зокрема – розпочне вичерпуватися фінансова підтримка, а зростання зайнятості ризикує втратити швидкість, повідомляє Bloomberg, з посиланням на професора Австралійського національного університету Ворріка Маккіббіна.

Також фахівці не виключають другої хвилі пандемії з приходом холодів. Щоб ситуація стабілізувалася, потрібно прищепити більшу частину населення планети, а наразі такої можливості немає.

Уряди провідних економік світу вже вклали десятки трильйонів доларів у заходи підтримки. Саме тому йде відновлення економіки Китаю, зростає виробництво в Німеччині, а в США знижується безробіття.

«Зусилля щодо підтримки економік потрібно підтримувати й у майбутньому, але вже зараз деякі країни роздумують про припинення таких програм», – пише видання.

 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^