У вівторок, 26 травня, індекс S&P 500 вперше з 5 березня перевищив позначку у 3.000 пунктів, завдяки оптимізму щодо можливої ​​вакцини від коронавірусу та відновлення ділової активності.

 

Так, до 18:28 за київським часом індекс Dow Jones виріс на 2,50% до 25.077,12 п., індекс S&P 500 додав 1,76% до 3.007,36 п., а Nasdaq підвищився на 0,85% до 9.403,65 п.

«Усі 11 галузевих субіндексів S&P торгуються в плюсі, причому індекси фінансових, промислових і енергетичних компаній підскочили більш ніж на 3%», – зазначає Inv.com.

Акції компанії Novavax Inc підскочили на 13,4% після повідомлення про те, що компанія приєдналася до перегонів у тестуванні потенційної вакцини від коронавірусу на людях і зареєструвала перших учасників.

Папери Merck&Co Inc додали 2%, так як компанія оголосила про плани розробки двох окремих вакцин.

«Однак на фоні безробіття в США, що піднялося вище 14%, і макроекономічних даних, що вказують на глибоку рецесію, аналітики попереджають, що фінансові ринки, можливо, ставлять на дуже швидке відновлення», – йдеться у повідомленні.

Як зауважив Патрік Фруццетті з Rosenau Group, бізнес-цикли не просто закінчуються через два-три місяці – а це те, що закладено у ціну деяких секторів. «Це буде дуже повільно», – підкреслив він.Також зазначається, що акції сектора подорожей, який більше інших постраждав від епідемії та заходів для її стримування, виросли.  Індекс авіакомпаній S&P 1500 підвищився на 10,3%, а папери круїзних операторів, включаючи Carnival Corp, подорожчали більш ніж на 12%.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^