bitcoin-5001164_1920.jpg

За повідомленням Міністерства громадської безпеки, поліція Китаю заарештувала понад 1100 осіб, підозрюваних у використанні криптовалюти для відмивання незаконних доходів від телефонного та інтернет-шахрайства. Арешти відбулися в зв'язку з посиленням владою Китаю заходів по боротьбі з торгівлею криптовалютою. Минулого місяця три галузевих органу заборонили пов'язані з криптовалютою фінансові та платіжні послуги, а Державна рада, кабінет міністрів Китаю, пообіцяв обмежити видобуток і торгівлю біткойнів, пише Reuters.

Міністерство громадської безпеки заявило, що до полудня середи поліція заарештувала понад 170 злочинних груп, причетних до використання криптовалюти для відмивання грошей. Особи, які займаються відмиванням грошей, стягували зі своїх злочинних клієнтів комісію в розмірі від 1,5% до 5% за конвертацію незаконних доходів в віртуальну валюту через кріптобіржі, повідомило міністерство через свою офіційну обліковий запис Wechat.

Китайська платіжна і клірингова асоціація заявила в середу, що кількість злочинів, пов'язаних з використанням віртуальних валют, зростає.

Оскільки криптовалюти анонімні, зручні і глобальні за своєю природою, «вони все частіше стають важливим каналом для міжнародного відмивання грошей», - йдеться в заяві асоціації.

Криптовалюти вже стали популярним платіжним засобом в незаконних азартних іграх. За даними асоціації, майже 13% ігрових сайтів підтримують використання віртуальних валют, а технологія блокчейна ускладнила відстеження грошей владою.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^