Акції Tesla закрилися з пониженням на 8,55%, до $ 714,5 за акцію в понеділок, оскільки інвестори, що роблять ставку на повернення пандемії, перейшли з великих технологій в циклічні акції. Це було найбільше падіння Tesla з 23 вересня 2020 року, коли вона закрилася на 10,34%. В результаті стан Ілона Маска, її співзасновника і керівника, знизилося на $ 15,2 млрд.

 Акції компаній-конкурентів Big Tech також впали в понеділок: Apple, Amazon і Microsoft закрилися більш ніж на 2%. В цілому, Nasdaq Composite впав на 2,5% в понеділок, в той час як промисловий індекс Dow Jones скасував падіння на 200 пунктів і закрився на 0,1%.

Акції Tesla також могли впасти через біткоіни. За даними CoinDesk, цифрова монета впала приблизно на 6% після дзвінка в понеділок, а у вівторок продовжила збитки, опустившись нижче 50 000 доларів.

Раніше в цьому місяці Tesla повідомила, що купила біткоіни на суму 1,5 мільярда доларів для «більшої гнучкості для подальшої диверсифікації та збільшення прибутку». Компанія також заявила, що планує почати приймати платежі в біткоіни.

 Компанія «прагне отримати більше від своїх інвестицій в біткоіни, ніж від продажу електромобілів протягом всього 2020 року», - сказав аналітик Wedbush Securities Деніел Айвс в дослідницькій записці на вихідних.

Читайте також: Чим обернеться витівка Ілона Маска з інвестиціями в біткоін

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^