Аналітичне агентство J.D. Power опублікувало список компаній, які випускають найнадійніші та найякісніші автомобілі. На першій сходинці рейтингу вперше за всю історію опинився американський Dodge з результатом 136 дефектів на 100 автомобілів, за ним слідує корейська Kia Motors. Минулорічний переможець, люксовий бренд Genesis, зайняв 5 місце (142 дефекта), пропустивши вперед Chevrolet і Ram (по 141 дефекту). При цьому Tesla, автомобілі якої включили в рейтинг вперше, дісталося останнє, або 32 місце.

Рейтинг J.D. Power заснований на кількості дефектів, які покупці авто знаходять у перші 90 днів користування. Цього року Tesla потрапила до рейтингу вперше й зайняла 32 місце – на кожні 100 автомобілів було виявлено 250 проблем. При цьому середній показник за автомобілями, які випустили у 2020 році – 166 дефектів. 

«Результат Tesla ми не вважаємо офіційним, – зазначили аналітики. – Виробник заборонив опитувати своїх клієнтів у 15 штатах, а за правилами J.D. Power перевірки повинні пройти в кожному з 50 штатів». 

Таким чином дослідницька компанія розрахувала показник якості автомобілів Tesla, грунтуючись на відгуках 1250 власників, яких їй вдалося опитати. Більшість з них виявилися власниками Model 3.

Найчастіше покупці Tesla скаржилися на фарбування автомобіля, погано підігнані елементи кузова, сторонні звуки під час водіння й «неточності у розрахунку заряду». Щодо технічної частини проблем у власників електромобілів практично не виникало. 

Без урахування Tesla, майже чверть всіх дефектів, про які говорили учасники опитування, пов'язані з мультимедійними системами. Найчастіше вони скаржилися на функцію голосового управління, Apple CarPlay, Android Auto і Bluetooth.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^