Рада директорів Tesla оголосила про спліт (дроблення) акцій п'ять до одного, щоб зробити їх «більш доступними для співробітників і інвесторів», про це йдеться в блозі компанії.

Зазначається, що після закриття торгів 28 серпня 2020 року, кожен акціонер отримає дивіденди в розмірі чотирьох додаткових звичайних акцій на кожний приналежну йому папір.

«31 серпня торги розпочнуться вже з урахуванням дроблення», – розповіли у Tesla.

На фоні цієї новини 11 серпня акції компанії подорожчали більш ніж на 6%. Як зазначає Bloomberg, з початку 2020 року папери Tesla зросли в ціні майже на 300%, що робить їх придбання недосяжним для деяких інвесторів.

«У період, коли апетит до акцій і електротранспорту у цілому продовжує набирати обертів, я думаю, це розумний крок», – розповів виданню аналітик компанії Wedbush Ден Айвс.

Зазначається, що у липні Tesla відзвітувала про прибуток четвертий квартал поспіль, отримавши $104 млн за квітень-червень.  

«Це дає Tesla можливість потрапити в рейтинг S&P 500 і стати найпопулярнішими серед великих індексних фондів, писали аналітики WSJ», – йдеться у повідомленні.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^