Засновник Alibaba Джек Ма не зміг взяти участь у створеному ним конкурсі для африканських підприємців Africa's Business Heroes. Ма повинен був виступати у ролі судді шоу, але у листопаді його замінив керівник Alibaba. Свій останній твіт Ма опублікував 10 жовтня, а на публіці його не бачили два місяці, повідомляє Financial Times.

Як зазначає Yahoo Finance, фотографію Джека Ма зняли з сайту Africa's Business Heroes. Представник Alibaba заявив, що Ма не зміг взяти участь у фіналі шоу «через складнощі з розкладом».

На даний час Ant Group, заснована Джеком Ма, знаходиться під пильною увагою уряду КНР з того часу, як 24 жовтня 2020 року підприємець розкритикував систему регулювання Китаю за стримування інновацій та порівняв глобальні банківські правила з «клубом для людей похилого віку».

Тоді Ма зазначив, що «фінансова система – це спадщина індустріальної епохи».

«Ми повинні створити нову для наступного покоління та молодих людей. Ми повинні реформувати нинішню систему», – наголосив він.

У листопаді біржі Гонконгу та Шанхаю відклали IPO Ant Group, яке повинно було стати найбільшим в історії. Компанію оцінили у $37 млрд. Ant Group пояснила, що IPO відкладено, оскільки компанія «може не відповідати вимогам лістингу або розкриттю інформації».

У грудні китайський уряд розпочав антимонопольне розслідування проти Alibaba. Компанію запідозрили у поведінці, направленій на створення монополії.

Як повідомляє CNBC, американський інвестор Марк Мобіус зазначив, що IPO Ant Group заблокували для того, щоб фінансові установи не ставали занадто великими.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^