У п’ятницю, 20 березня 2020 року, ПриватБанк розширив для своїх клієнтів перелік послуг з цінними паперами, надавши можливість купувати та продавати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) у режимі online в інтернет-версії Приват24, про це йдеться у повідомленні банку.

 

Зазначається, що тепер клієнтам не потрібно відвідувати відділення банку, а оформлення угоди займає мінімум часу.

«У розділі «Послуги» меню «Цінні папери» необхідно просто вибрати ОВДП, які відповідають вашим інвестиційним потребам, заповнити необхідні параметри, ТА підписати з допомогою ЕЦП/КЕП сформовані документи про відкриття рахунку в цінних паперах та придбання ОВДП», – йдеться у повідомленні.

Крім того, в Приват24 у клієнтів є можливість бачити в режимі online поточні котирування ПриватБанку на продаж ОВДП, їх основні параметри випусків, отримувати інформацію про котирування ОВДП на фондовій біржі, бачити залишки придбаних ними ОВДП.

А також переглядати операції з ОВДП (виписки) за обраний період часу та контролювати свій портфель у цінних паперах, у тому числі надходження купонних платежів і грошових коштів за погашення ОВДП.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^