Вартість акцій американського виробника електромобілів Tesla, у ході торгів на Nasdaq, у понеділок 13 січня, перевищила $500 за штуку. Варто відзначити, що зростання курсу акцій Tesla виглядає дивовижним, враховуючи той факт, що у червні 2019 року він встановив антирекорд – $177, про це зазначається на сайті біржі.

Акції компанії переважно ростуть з кінця жовтня, за цей час вони подорожчали вдвічі. Минулого тижня компанія стала найдорожчим автовиробником в історії США. Згідно з даними Nasdaq, ринкова вартість компанії на сьогодні оцінюється приблизно в $93 млрд.

Нагадаємо, що у 2020 році акції Tesla підскочили вище $400 після того, як компанія повідомила, що за IV кв поставила по всьому світу 112 тис. автомобілів, трохи перевищивши прогноз аналітиків.

Крім того, автовиробник оголосив, що його перший завод повного циклу за межами США у Шанхаї почав поставляти автомобілі.

У свою чергу, інтернет-портал Market Insider зазначає, що це пов'язано з публікацією аналітичної оцінки компанії Oppenheimer, згідно з якою акції Tesla можуть з часом досягти позначки $612 за акцію.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^