Акції Microsoft Corp, Amazon.com Inc і eBay Inc, 9 червня, досягли нових рекордних максимумів закриття на фоні підвищення попиту інвесторів на папери сектора електронної комерції, повідомляє Інтерфакс.

Видання зазначає, що підйому котирувань сприяли позитивні коментарі аналітиків. Зокрема, аналітик Wells Fargo Брайан Фітцджеральд підвищив рейтинг акцій eBay з «нижче середньоринкового рівня» (underweight) до «на рівні середньоринкового» (equal weight), а також встановив нову цільову вартість – $50 замість $32.

Також він підтвердив рейтинг акцій Amazon на рівні «вище середньоринкового» (overweight) і підвищив їх цільову ціну з $2725 до $3000.

Таку ж цільову ціну Amazon виставив аналітик BofA Securities Джастін Поуст, зазначивши, що результати компанії у другому кварталі можуть перевершити очікування ринку.

Тим часом експерти Morgan Stanley в аналітичній записці у вівторок повідомили, що акції Microsoft входять в число їх фаворитів.

«Фітцджеральд з Wells Fargo зазначає, що поки ще занадто рано судити про те, наскільки стійким буде зростання ринку електронної торгівлі, проте він очікує збереження високого попиту« принаймні в короткостроковій і середньостроковій перспективі », попри те, що почалося у США відкриття традиційних роздрібних магазинів», – йдеться у повідомленні. 

За підсумками торгів у вівторок акції eBay подорожчали на 2,1%, до $49,75. Ціна паперів Amazon зросла на 3%, до $ 2600,86, а папери Microsoft додали в ціні 0,8%, закрившись на позначці $ 189,80, при цьому в ході сесії їхня ціна піднімалася до $190,70. 

При цьому з початку поточного року котирування акцій eBay і Amazon зросли приблизно на 40%, тоді як акції Microsoft додали близько 20%. 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^