Верховна рада України не змогла набрати необхідну кількість голосів, щоб проголосувати за рекомендацію Кабінету міністрів скасувати карантин вихідного дня. Народні депутати не схвалили проєкт постанови №4381. З 226 народних депутатів його підтримало лише 149 осіб.

У тексті документа Кабміну рекомендується протягом трьох календарних днів з моменту набрання чинності цією постановою переглянути обмежувальні заходи, встановлені постановою КМУ №641 з наступними змінами, «з метою пом'якшення обмежень щодо заборони у вихідні дні».

Кабміну хотіли рекомендувати дозволити роботу бізнесу на вихідних, а саме: барів, ресторанів, кафе; спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів; прийом відвідувачів у торгово-розважальних центрах; прийом відвідувачів в інших установах розважальної діяльності; прийом відвідувачів суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення; роботу установ культури та проведення культурних масових заходів.

В Україні, 14 і 15 листопада, вперше пройшов так званий карантин вихідного дня. З 00:00 суботи до 00:00 понеділка було заборонено приймати відвідувачів закладам громадського харчування, салонам краси й спортзалам.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^