Через підозри у фейках (inauthentic behavior) Facebook видалив з українського сегменту 35 сторінок, 72 Facebook-акаунта і 13 акаунтів у Instagram, про це йдеться в черговому звіті компанії щодо видалення фейковий сторінок й акаунтів.

Зазначається, що близько 766 тис. користувачів були підписані на одну або декілька з цих Facebook-груп, і 3,8 тис. користувачів були передплатниками зазначених Instagram-акаунтів.

У компанії повідомили, що ця мережа була особливо активною під час українських парламентських і президентських виборів у 2019 році. Деякі з її акаунтів і груп з того часу змінили назви.

«Адміністратори сторінок і власники акаунтів постили політичні меми, сатиру й інший контент, у тому числі, про Крим, НАТО, економічну політику, вибори, критику та підтримку різних кандидатів», – повідомляє компанія.

І зазначає, що люди, які стоять за цією активністю, намагалися приховувати свої справжні дані, проте розслідування Facebook пов'язало їх з українським рекламним агентством Postmen. Компанія витратила на рекламу такого контенту близько $1,93 млн.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^