106833205-1612193905505-gettyimages-1182213811-canwbanks-366.jpeg

Інвестиційний банк Morgan Stanley стає першим великим банком США, який пропонує своїм багатим клієнтам доступ до трьох біткойн-фондів. Про це банк повідомив своїм фінансовим консультантам в середу у внутрішній службовій записці, пише CNBC. Morgan Stanley - гігант в області управління капіталом з активами клієнтів на 4 трильйони доларів.

 

Цей крок, значний крок для визнання біткойнов як класу активів, був зроблений  після того, як клієнти зажадали доступу до криптовалюти. Зростання біткойнів в минулому році змусив фірми з Уолл-стріт задуматися про участь в новому класі активів.

Але, принаймні, на даний момент, банк надає доступ до волатильного активу тільки своїм найбільш заможним клієнтам: банк вважає його придатним для людей з «агресивної толерантністю до ризику», у яких є активи на суму не менше 2 мільйонів доларів США.

Інвестиційним компаніям необхідно як мінімум 5 мільйонів доларів в банку, щоб претендувати на нові частки. У будь-якому випадку обліковий запис повинен бути старше шести місяців.

І навіть для тих акредитованих американських інвесторів з брокерськими рахунками і достатньою кількістю активів для кваліфікації Morgan Stanley обмежує вкладення в біткойни до 2,5% від їх загальної чистої вартості, кажуть люди.

Два з пропонованих фондів надходять від Galaxy Digital, крипто-фірми, заснованої Майком Новограцем, а третій - спільними зусиллями керуючого активами FS Investments і біткойн-компанії NYDIG.

Мінімальні інвестиції Galaxy Bitcoin Fund LP і FS NYDIG Select Fund становлять 25000 доларів США, а в Galaxy Institutional Bitcoin Fund LP - 5 мільйонів доларів США.

За словами джерел, клієнти, швидше за все, зможуть зробити інвестиції вже в наступному місяці, після того як фінансові консультанти банку завершать навчальні курси, пов'язані з новими пропозиціями.

Підрозділи з управління активами Goldman Sachs, JPMorgan Chase і Bank of America в даний час не дозволяють своїм консультантам пропонувати прямі інвестиції в біткойни.

Раніше в цьому місяці JPMorgan подав документи, пов'язані з новими борговими інвестиціями, прив'язаними до кошику акцій з криптовалюти, такий як MicroStrategy, компанія-розробник програмного забезпечення, яка тримає біткойни на своєму балансі.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^