Станом на 24 листопада 2020 року Державна податкова служба виконала річні показники по доходах загального фонду державного бюджету, які були знижені під час перегляду бюджету в квітні, про це йдеться у повідомленні Міністерства фінансів України.

«За річного розпису 458,3 млрд грн за такими платежами, закріплених за ДПС, до загального фонду держбюджету на поточну дату вже надійшло 462,9 млрд грн. Тобто виконання становить 101%, або +4,5 млрд грн», – зазначили у міністерстві.

І додали, що перевиконані надходження від податку на додану вартість з урахуванням бюджетного відшкодування (+28,4 млрд грн), адміністративних штрафів та інших санкцій (+2,2 млрд грн), акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (+ 0,7 млрд грн).

У відомстві запевняють, що Податкова перевиконує план не за рахунок затримки відшкодування ПДВ. У листопаді цього року очікується відшкодування ПДВ у сумі 12,5 млрд гривень.

Як зазначив міністр фінансів Сергій Марченко, за останні півроку спостерігалося регулярне перевиконання дохідної частини, що дало можливість надолужити те відставання у доходах бюджету загального фонду, яке було з травня.  

 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^