106833061-1612184002610-gettyimages-1230857988-REDDIT_APP.jpeg

Манія мемів, викликана денною торгівлею на Reddit, в четвер трохи зійшла нанівець. Для багатьох спекулятивних компаній, що користуються успіхом у роздрібних інвесторів, в тому числі AMC Entertainment і GameStop, легко прийти, легко піти, оскільки вони понесли в четвер двозначні збитки, відступивши від недавнього вибухового зростання. Рітейлер відеоігор втратив 27,2% навіть після оголошення про найм двох високопоставлених керівників з Amazon. Мережа кінотеатрів впала на 13,2% в четвер, показавши негативну динаміку на тижні, пише CNBC.

Ще один розпечений мем-фонд Clover Health, який в якийсь момент був у центрі уваги дошки оголошень WallStreetBets на цьому тижні, впав на 15,3% в четвер. Акції Clean Energy Fuels, які виросли більш ніж на 31% тільки в середу, впали на 15,6%.

Якщо січнева торгова манія може служити орієнтиром, не дивно, що ці останні підйоми виявилися недовговічними. Аналіз CNBC PRO, доступний виключно для передплатників, показав, що в середньому акції Reddit тривали дев'ять торгових днів від початку до їх першого великого падіння під час початкового божевілля на початку 2021 року.

CNBC визначила відправну точку для п'яти акцій, популярних на дошках оголошень раніше в цьому році - GameStop, AMC, Bed Bath & Beyond, BlackBerry і Koss, - виявивши, що вперше одноденний обсяг торгів по кожній акції принаймні подвоївся в порівнянні з 30- денним рухом. середня кількість торгованих акцій. Зазвичай це є момент, коли потік нових інвесторів проявляє інтерес до акцій, які не піддавалися активним торгів.

У четвер інвестори GameStop, здавалося, кинулися до виходу після того, як компанія заявила, що призначила колишнього виконавчого директора Amazon Метта Ферлонга своїм новим генеральним директором. Він також вибрав іншого ветерана Amazon, Майка Рекуперо, на посаду фінансового директора. Тим часом, фінансові результати компанії за перший квартал показали зростання продажів на 25% і менший збиток, ніж рік тому.

Падіння акцій відбулося після того, як GameStop заявила, що може продати до 5 мільйонів акцій. Додаткові акції зменшують вартість існуючих пакетів акцій. Однак акції компанії як і раніше виросли більш ніж на 1100% в порівнянні з минулим роком.

AMC падає другий день поспіль після зльоту на 83% минулого тижня. Мережа кінотеатрів, недавно перебувала на межі банкрутства, минулого тижня зуміла продати 20 мільйонів акцій в рамках двох окремих угод, отримавши близько 800 мільйонів доларів капіталу.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^