Міжнародна платіжна система Mastercard заявила, що почне підтримувати декілька криптовалют у своїй мережі вже цього року. Компанія оброблятиме перекази не у всіх цифрових валютах, оскільки багатьом з них, за її словами, необхідно посилити заходи з виконання вже чинних домовленостей, повідомляє CNBC. 

Платіжна система Mastercard планує розпочати підтримку операцій з декількома криптовалютами. Сервіс вже пропонує клієнтам карти, які дозволяють здійснювати транзакції з використанням криптовалют, але тепер компанія самостійно оброблятиме перекази у цифровий валюті. 

«Цей напрямок роботи відкриє набагато більше можливостей для покупців і продавців, дозволяючи їм здійснювати операції з використанням абсолютно нової форми оплати. Ця зміна може відкрити для продавців нових клієнтів, які вже кинулися до цифрових активів», – зазначили у Mastercard. 

Сервіс оброблятиме перекази не у всіх криптовалютах, оскільки багатьом з сотень цифрових активів, що перебувають в обігу, необхідно посилити заходи щодо виконання існуючих домовленостей. 

Оголошення Mastercard було зроблено через декілька днів після того, як Tesla купила біткоїни на $1,5 млрд і заявила, що розпочне приймати їх до оплати. Інвестиційна компанія BlackRock і платіжні системи Square і PayPal також нещодавно підтримали криптовалюту. 

 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^