Європейська комісія схвалила придбання компанією Mastercard ключових бізнес-підрозділів данської платіжної системи Nets за €2,85 млрд ($3,38 млрд). Згідно з умовами, Mastercard використовуватиме технологію Nets для переказів в режимі 24/7, зокрема поширення, розвиток, модернізацію, модифікацію, продаж та інше. А також Nets передасть весь необхідний персонал та послуги, такі як консультаційні послуги та супроводження (support), про це йдеться у повідомленні прес-центр інституції.

Зазначається, що злиття компаній сприятиме розробці нових платіжних рішень у реальному часі, які стають все більш популярними.

«Також, ця угода не призведе до погіршення конкуренції та якості послуг на ринку. Nets і Mastercard частково перетиналися лише на скандинавському ринку», – йдеться у повідомленні.

Після підтвердження купівлі, акції Mastercard збільшилися на 2% на ранніх торгах на Уолл-стріт. Крім того, Mastercard планує розширити діяльність Nets за межі ринків Північної Європи. Компанія також підтвердила свій намір шукати додаткові можливості для придбання у галузі платежів у реальному часі та в інших областях.

Наразі Nets – оператор найбільшої в Скандинавії платіжної системи, обслуговуює понад 400 тис. торгових точок. Данська система білінгу (автоматизована облікова система) надає послуги клірингу (безготівкові розрахунки між країнами, компаніями тощо) і миттєвих платежів.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^