Українська fashion-група Love & Live, що заснована підприємцем Олексієм Омельянчуком і дизайнером, фотографом Катериною Іваненко, залучила інвестиції від українського венчурного фонду SMRK. Наразі сума не розкривається, однак зазначається, що в цьому раунді компанія отримала оцінку в $10 млн, повідомляє AIN.

«Раніше група вже залучала інвестиції від фонду. Останній раунд, в грудні минулого року – $200 тис. Загальна сума інвестицій в проект на той момент становила $600 тис», – йдеться у повідомленні.

Love & Live – українська група fashion-брендів з офісом у Києві. До неї входять бренди одягу, взуття та аксесуарів Love&Live, Katarina Ivanenko та ​​інші, а також маркетплейс українських брендів Shopping Mall.

Продукцію компанії продають в українських і польських онлайн-магазинах. У компанії стверджують, що починаючи з квітня 2020 року компанія вийшла на прибутковість.

«Залучені кошти спрямують на збільшення ринку в Польщі та зміцнення позицій в Україні. Також у планах Love&Live – вже в цьому році вийти на ринки Німеччини та Великої Британії», – пише видання.

Як зазначив керуючий партнер SMRK Андрій Довженко, головне – у період кризи проєкт розпочав продаж на ринку Польщі. «Ми вирішили допомогти масштабувати зростання Love&Live на новому ринку», – наголосив він.

 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^