Виробник іграшок Lego запустив платформу Lego World Builder, де користувачі можуть запропонувати свою ідею для створення нових персонажів або світів Lego. Якщо ідея сподобається – компанія може її придбати, повідомляє The Wall Street Journal.

«На винагороди авторам Lego World Builder буде виділятися до $500 тис. щорічно, як мінімум протягом найближчих трьох років. За пілотування ідеї компанія заплатить $10 тис., за покупку готового концепту – $50 тис. Однак, щоб запропонувати ідею, потрібно бути старше 18 років», – повідомив виданню представник компанії.

І додав, що для цього потрібно зареєструватися на платформі. Після цього користувачі можуть додати свої концепт-арти, відео або текстові описи ідей.

«Можна не тільки розробити власний світ, але й взяти участь в ідеях, запропонованих іншими користувачами», – йдеться у повідомленні.

Про інтерес користувачів до розвитку світів Lego свідчить, наприклад, платформа Wattpad, де автори фанфіків розмістили сотні історій, пов’язаних з франшизою Ninjago.

«Wattpad не тільки надає площадку для публікації – вона також допомагає деяким креаторам «достукатися» до видавничих будинків і медіакомпаній, якщо ті хочуть випустити книгу або адаптацію», – зазначає видання.

Перевагою Lego World Builder є те, що у користувачів буде прямий контакт з командою бренду. В результаті запропонована ідея отримає більше шансів на реалізацію. Наприклад, у вигляді YouTube-шоу. Крім того, платформа позбавить компанію від ризику отримати позов про незаконне використання інтелектуальної власності.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^