За підсумками торгів у середу, 24 червня, фондовий ринок США помітно знизився на фоні стрибка нових випадків зараження корона вірусом у деяких американських штатах, повідомляє CNBC. Так, індекс Dow Jones Industrial Average до закриття торгів знизився на 719,16 п (2,72%) - до 25445,94 п. Standard&Poor's 500 втратив 80,96 п (2,59%) і склав 3050,33 п. Nasdaq Composite знизився на 222,2 п (2,19%) – до 9909,17 п.

Акції Apple Inc. подешевшали на 1,8%. «Міністерство юстиції США та група генеральних прокурорів мають намір розпочати антимонопольне розслідування у зв'язку з потенційним порушенням конкуренції у сервісі Apple Store», – пише Politico з посиланням на обізнані джерела.

Папери Dell Technologies Inc. додали в ціні 8,4%, після того як газета The Wall Street Journal повідомила, що компанія розглядає варіанти продажу своєї частки в 81% у розробника ПЗ і технологій віртуалізації VMware Inc. або консолідації 100% його акцій.

Своєю чергою вартість Hertz Global Holdings Inc. підскочила майже на 30% після падіння на 38% у попередні чотири торгові дні. Як вважає аналітик Jefferies Хамза Мазарі, дилери CarMax Inc. і AutoNation Inc. можуть бути зацікавлені у придбанні старих автомобілів Hertz, яка наприкінці травня подала позов про початок процедури банкрутства.

Видання зазначає, що у вівторок, 23 червня, число підтверджених випадків зараження у Флориді зросло на рекордні 5508. При цьому частка позитивних тестів на коронавірус у штаті збільшилася з 10,82% до 15,91%.

«Тим часом влада Нью-Йорка, Нью-Джерсі й Коннектикуту ввели 14-денний карантин для приїжджаючих з дев'яти штатів, у яких спостерігається високий рівень захворюваності», – йдеться у повідомленні.

Як зазначає аналітик Truist/SunTrust Advisory Services Кіт Лернер, нещодавні новини вказують на те, що відновлення не йтиме гладко. Згідно з розрахунками CNBC, зробленим на підставі даних університету Джона Хопкінса, середній приріст нових випадків захворювання за останні сім днів збільшився більш ніж на 30%. 

 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^