Капіталізація виробника електрокарів Tesla у середу, 1 червня, вперше перевищила $200 млрд. На торгах акції відновили рекордні рівні, додаючи ще 7%, при цьому ціна пішла помітно вище круглої позначки в $1 тис за папір, повідомляє BСS-express. 

Учасники ринку очікують найближчими днями публікацію даних щодо постачання автомобілів у другому кварталі, що завершується. Аналітики, опитані FactSet, підвищили прогнози щодо постачання до середнього у 72 тис. автомобілів, з яких 61 тис. – седани Model 3.

129654

У свою чергу аналітики Evercore ISI оцінили продажі в II кварталі на рівні 80-84 тис. автомобілів. За їхньою оцінкою продажі в Китаї компенсували прогнозоване зниження продажів у Північній Америці та «різке зниження» продажів у Європі.

Також аналітики JPM Securities підвищили свій таргет за акціями Tesla з $1001 до $1050 з очікуваннями динаміки кращої за ринок. Водночас консенсус-прогноз аналітиків за справедливою ціною акції згідно з даними Refinitiv знаходиться на 36% нижче поточних цін – на рівні 684.

«При цьому 9 аналітиків рекомендують акції Tesla купувати, 12 – тримати і 13 – продавати», – йдеться у повідомленні.

Крім того у ЗМІ з'явилася інформація, що у листі співробітникам власник і глава Tesla – Ілон Маск зазначив близькість компанії до виходу до беззбитку в кварталі, що минає і на який припав пік епідемії. Для порівняння у середньому щодо S&P 500 за квітень-червень очікується падіння прибутку на акцію більш ніж на 40%.

«Якщо ж компанія покаже мінімальний прибуток, формально її акції зможуть претендувати на включення в S&P 500, так як це буде четвертий прибутковий квартал поспіль», – зазначає видання.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^