Ринкова вартість американського виробника електромобілів Tesla Inc. перевищила $400 млрд. Близько двох місяців тому вона становила $200 млрд, а відмітка у $100 млрд була вперше подолана у січні цього року, повідомляє видання Barron's.

«Tesla є найдорожчою автомобільною компанією світу. У середу вона перевершила за ринковою вартістю Johnson&Johnson», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на даний момент у фондовому індексі Standard&Poor's 500 всього сім компаній обходять за капіталізацією Tesla, враховуючи Visa Inc. ($447 млрд) і Apple Inc. ($2,16 трлн).

«Нинішня вартість Tesla перевищує ВВП Ізраїлю, Ірландії та Гонконгу. Вона в чотири рази більша, ніж капіталізація IBM. Також на цю суму можна купити 10,53 млн електромобілів Model 3 у базовій комплектації. При цьому у другому кварталі було поставлено всього близько 90 тис. цих автівок», – зазначає Barron's. Котирування акцій Tesla за підсумками торгів у середу, 26 серпня, підскочили на 6,4%, до $2153,17.

Тим часом згідно з даними Bloomberg Billionaires Index, статки засновника Tesla і SpaceX Ілона Маска з початку року зросли в 3,7 рази і досягли $101 млрд.

Відповідно до оцінки рейтингу, що складається агентством Bloomberg, ще на початку року статки Маска становили $27,4 млрд . Однак швидке зростання вартості акцій Tesla принесло йому ще $73,6 млрд.

Наразі, за ​​даними Bloomberg, він знаходиться на четвертій сходинці рейтингу найбагатших людей світу, поступаючись тільки Джефу Безосу (засновник Amazon), Біллу Гейтсу (засновник Microsoft) і Марку Цукербергу (Facebook).

Своєю чергою Forbes ставить Ілона Маска на п'яту сходинку рейтингу найбагатших людей світу, оцінюючи його статки у $95,5 млрд.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^