У вівторок, 24 листопада, за підсумками торгів на фоні новин про передачу влади у США та про вакцини від коронавірусу, фондові індекси Dow Jones і S&P 500 оновили рекордні максимуми, повідомляє  The Wall Street Journal, з посиланням на дані торгів.

Так, індекс Dow Jones збільшився на 1,5% і вперше перевищив 30 тис. пунктів. При цьому видання наголошує, що вже у листопаді індекс може показати максимальний з 1987 року приріст за місяць.

Своєю чергою S&P 500, за даними торгів 24 листопада, збільшився на 1,62%, у цілому за місяць – на 11,2%.

«За інформацією Управління загальних служб США адміністрація готова офіційно розпочати процес передачі влади, але республіканець Дональд Трамп заявив, що це рішення впливає на спроби його команди добитися перегляду результатів голосування», – наголошує видання.

І додає, що своєю чергою Moderna, ґрунтуючись на проміжних даних останніх клінічних випробувань, заявила, що ефективність її експериментальної вакцини у запобіганні COVID-19 складає 94,5%.

«Компанія стала другим розробником, який повідомив про результати, що перевершили очікування після новин Pfizer та її партнера BioNTech», – йдеться у повідомленні.

 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^