Alphabet представила план технополісу Middlefield Park у місті Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Материнська компанія Google планує на території в 16 тис. га побудувати багатофункціональний кампус з житловими будинками, офісами, торговельними приміщеннями, громадськими просторами та парком, повідомляє CNBC.

Видання зазначає, що у Middlefield Park побудують шість житлових будинків з 1850 квартирами. Google планує виділити 20% житлової площі під доступне житло.

Компанія збереже за собою право власності на більшу частину технополісу, але більшість відкритих просторів будуть доступні для публіки, включаючи парк і базу відпочинку з футбольним полем і басейном.

«Це, безумовно, одна з цілей Precise Plan – створити район змішаного типу, де багато потреб і послуги знаходяться у декількох хвилинах ходьби від місця, де ви живете та працюєте», – розповів у інтерв'ю Mountain View Voice директор з нерухомості Google Майкл Тімофф. 

У рамках цього проєкту компанія співпрацює з австралійським девелопером LendLease. Генеральний директор Google Сундар Пічаї у 2019 році заявив, що компанія інвестує $1 млрд у будівництво не менше 15 тис. нових будинків у районі затоки Сан-Франциско на території Google. 

Понад 45 тис. співробітників технологічного гіганта живуть у районі затоки Сан-Франциско.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^