Глава американської компанії Apple Тім Кук став новим доларовим мільярдером. Він приєднався до одного з найбільш елітних клубів керівників, які не засновували компанії: його власний капітал перевищив $1 млрд, повідомляє Bloomberg.

Наразі агентство не приводить точну суму, яку у своєму розпорядженні має Кук, однак зазначає, що його статки, згідно з розрахунками індексу Bloomberg Billionaires Index, перевищили $1 млрд на фоні зростання вартості акцій Apple.  

Минулого тижня ціна акцій компанії зросла майже на 5%, у результаті чого її ринкова вартість досягла майже $2 трлн. Кук володіє 848 тис. акцій Apple (0,02% від загального числа паперів) вартістю близько $375 млн. 

«Акції Apple з початку року подорожчали в 1,5 раза та за підсумками торгів у п'ятницю, 7 серпня, їх вартість склала $444,45 за акцію», – йдеться у повідомленні. 

Як зазначає Bloomberg, оцінка статків Кука проводилася на основі даних з відкритих джерел. При цьому експерти Bloomberg не виключають, що насправді статки Кука можуть виявитися нижчим ніж $1 млрд через те, що глава Apple міг здійснювати анонімні пожертвування на великі суми.   

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^