Брати-близнюки Кемерон і Тайлер Уінклвосс стали біткоїновими мільярдерами завдяки потужному ралі найпопулярнішої криптовалюти у світі. Статки кожного з братів Forbes оцінив у $1,4 мільярда. 

Уінклвосс спочатку стали відомі завдяки тому, що найняли Марка Цукерберга для створення прототипу Facebook, а потім звинуватили його у крадіжці їх ідеї. Згодом брати перетворилися в одних з перших відомих покупців біткоїнів, а також заснували кріптобіржу Gemini.

Крім того, серед найбільш розбагатівших на зростанні біткоїна бізнесменів видання назвало співзасновника стартапу Bloq Меттью Росзака, чиї активи оцінюються у $1,2 мільярда.

До трійки біткоїнових мільярдерів увійшов й член американської інвестиційної династії, партнер-засновник венчурної компанії Draper Fisher Jurvetson Тім Дрейпер. Розмір його криптовалютних активів оцінили у $1,1 мільярда.

Вартість біткоїна почала різко зростати восени 2020 року й досягла максимуму у січні, вперше в історії пробивши позначку в $41 тисячу за коін. Однак 11 січня найпопулярніша криптовалюта всього за добу обвалилася фактично на чверть і знизилася до позначки у $30,5 тисячі. Станом на 12 січня біткоїн трохи підріс й коштує близько $34 тисяч.   

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^