Група компаній «Фармак» інвестувала у два українських стартапи, які були відібрані з 30 інших проєктів, у рамках акселераційної програми від хаба Sector Х, повідомляє AIN.

«Фармак» інвестує $50 тис. у Bicovery – компанія займається розробкою додатка для людей з біполярним розладом. Він надає їм, їхнім близьким і лікарям дані про динаміку захворювання, попереджає про потенційні маніакальні або депресивні епізоди, вимірює ефективність препаратів тощо.

Крім того $100 тис піде на ще один стартап — ComeBack Mobility, який отримає ще $30 тис. від ангельських інвесторів з цієї компанії. ComeBack Mobility зможе отримати ще $150 тис. за умови виконання KPI.

«Стартап створив розумні насадки на милиці, які дозволяють контролювати навантаження при реабілітації захворювань і пошкоджень нижніх кінцівок», – зазначає видання.

Також ComeBack Mobility залучив $40 тис. від представника французької компанії Undisputed Paris SAS Фредеріка Делфоссе і $75 тис. від Дмитра та Оксани Томчук.

Як розповіли у Sector X, це один із перших в Україні кейсів, коли корпорація офіційно інвестує в стартапи.

Акселератор Sector X, працює на базі інноваційного парку UNIT.City. У січні 2020 р. він оголосив про запуск десятимісячної освітньої програми трьох напрямків: логістика, медицина і BeautyTech.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^