Понад 70% людей з розвинених країн будуть вакциновані від коронавірусу до осені 2021 року. При цьому перші дози вже у середині грудня стануть доступні жителям США з груп з високим ризиком смерті від ускладнень, повідомляє CNBC.

Уже в першому кварталі 2021 року користь від появи вакцини відчують жителі США та Канади. Тоді, зазначають експерти, вакцинацію пройдуть 50% населення цих країн. 

За даними Goldman Sachs, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США схвалить вакцини Pfizer-BioNTech і Moderna вже у найближчі декілька тижнів – 10 або 17 грудня.

Своєю чергою прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у понеділок, 30 листопада, заявив, що сподівається, що вакцини Pfizer-BioNTech і AstraZeneca будуть схвалені «протягом наступних декількох днів і тижнів».

За прогнозами економістів, Євросоюз, Японія та Австралія зможуть забезпечити вакцинами половину свого населення до травня 2021 року. Дітям у віці до 12 років почнуть робити щеплення у жовтні 2021 року, після того як виробництво вакцин стане «масовим». 

При цьому аналітики зазначають, якщо на ринок вийдуть вакцини від AstraZeneca і Johnson & Johnson, то попит на імунізацію падатиме. Економісти підкреслили, що ці вакцини використовують ослаблену версію вірусу.    

 

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^