Facebook представила нову функцію, розроблену для Facebook Workplace – продукту для корпоративної комунікації, який представляє собою платформу, що працює у внутрішній мережі компанії. Тепер роботодавці зможуть контролювати контент, який поширюють співробітники, повідомляє The Intercept.

Видання зазначає, що платформа дозволяє користувачам створювати групи, спілкуватися у чаті, а також стежити за новинною стрічкою з актуальними темами. Підбірка заснована на найбільш популярних публікаціях співробітників.

На закритій презентації Facebook Workplace команда продукту представила новий інструмент, який дозволяє адміністраторам видаляти й блокувати деякі актуальні серед співробітників теми.

«Як приклад «переваги управління контентом» розробники привели можливість для роботодавця додати в чорний список тему «unionize» (об'єднуватися в профспілки)», – пише The Intercept.

І додає, що нова функція викликала шквал критики з боку співробітників Facebook. Наступного дня презентація була знята.

Карандіп Ананд, менеджер з продуктів Facebook Workplace, виступаючи на внутрішньому раді компанії, вибачився за приклад з профспілками. Він зазначив, що «цензура користувачів не є метою функції, мета Workplace – надати право голосу всім при збереженні поваги у робітничому середовищі».

Своєю чергою Business Insider з посиланням на представника Facebook повідомляє, що наразі компанія призупинила розробку нової функції Workplace.

«Хоча інструменти модерації контенту корисний для компаній, цей приклад був обраний неправильно й ніколи не повинен був використовуватися. Функція знаходиться на ранній стадії розробки, і ми висували будь-які плани з її розгортання. Поки ми продумуємо наступні кроки», – заявив представник Facebook.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^