Олександр Ткаченко, екс-глава «1+1 медіа» продав свій пакет акцій ПрАТ «Одеська кіностудія» в розмірі 25% -1 акція статутного капіталу відомому банкіру Олександру Морозову – директором з розвитку бізнесу ПрАТ «Смарт Холдинг». Рішення було прийнято через призначення Ткаченко міністром культури, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Рішення про вступ на посаду міністра було прийнято швидко, в розрізі одного тижня. Конфлікт інтересів був очевидним, оскільки держава володіє 50% + 1 акцією Одеської кіностудії, які знаходяться в управлінні міністерства. Тому продаж повинен був бути оперативним. Йти шляхом due diligence, проводити аукціони тощо, а потім ще років зо два розповідати про аудити, пошук покупця – не мій підхід», – зазначив Ткаченко.

За словами міністра після обрання народним депутатом і до моменту продажу він залишався власником без права впливу і контролю, а його частка була передана в управління за договором.

«Об’єктом угоди були 100% акцій британської компанії Cinema Love Ltd, якій належить ТОВ «Нова кіностудія», що володіє зазначеним пакетом акцій Одеської кіностудії», – зазначив міністр.

Сума угоди є комерційною таємницею і не розголошується. При цьому Олександр Ткаченко наголосив, що покупець – не офшорна незрозуміла компанія, не сліпі трасти, а конкретна людина, якій він довіряє.

Наразі новий співвласник не планує ніяких кардинальних змін в стратегії розвитку, зокрема зміну керівництва.

«Знаю, що у нього такі ж плани, як у мене: розвивати кіностудію. Упевнений, що ніякими справами, які зашкодять кіностудії, займатися не буде. Житлові будинки там точно не з’являться, як і не з’явилися за 15 років», – наголосив він.

Зазначається, згідно з даними системи розкриття Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР), наразі державі належить 50% + 2 акції, а ще одним власником Одеської кіностудії з пакетом акцій 25% -1 акція через ТОВ «Медіа Коворкінг» виступає забудовник Андрій Вавриш, який, за словами міністра, також розділяє ідею побудови сучасного медійного комплексу з сучасним центром постпродакшена повного циклу, і не розглядає Одеську кіностудію як майданчик для житлової забудови.

У 2018 році виторг Одеської кіностудії знизився на 11,9%, до 6,19 млн грн, проте її чистий збиток скоротився майже у вісім разів – до 0,29 млн грн.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^