Світова економіка втратила понад $1 трлн з 2018 року через кіберзлочини та додаткові витрати на захист від них. У результаті кіберзлочинність обійшлася економіці в трохи більше 1% світового ВВП, що вдвічі більше, ніж позаминулого року, про це йдеться у звіті «Приховані витрати кіберзлочинності компанії-виробника антивірусного програмного забезпечення McAfee і Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS)».

Загалом через хакерські атаки, організації по всьому світу втратили близько $945 млрд.

«Крім того, очікується, що за підсумками 2020 року ще $145 буде витрачено на кібербезпеку у вигляді додаткових витрат», – йдеться у повідомленні.

Звіт було створено на основі даних, зібраних компанією з маркетингових досліджень Vanson Bourne, яка спеціалізується на технологіях. У ході опитування 92% респондентів заявили, що крім фінансових збитків вони зазнавали втрат продуктивності праці та робочого часу.

В середньому, максимальна довжина перерви у роботі організації через кібератаки становила 18 годин. У середньому, це приносило організаціям збитки понад півмільйона доларів.

При цьому, тільки 4% опитаних заявили, що їх організації не стикалися з інцидентами з кібербезпекою у 2019 році. В інших випадках організації скаржилися на збитки від шкідливого або шпигунського програмного забезпечення.

Автори дослідження пов'язують зростання кількості кібератак як зі швидшою й точнішою реакцією на самі атаки (їх стали частіше фіксувати), так і з підвищенням рівня самих хакерів.

«Під час пандемії користувачі значно збільшили активність в мережі, що дає хакерам більше можливостей для роботи», – наголошується у звіті.

І додається, що за останній рік все більше кібератак було направлено на організації, для яких перерва у роботі має критичне значення. Наприклад – медичні та державні установи.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^