Burger King представила концепцію нових «ресторанів завтрашнього дня» з новими варіантами для прийому та видачі замовлень – за рахунок цього компанія має намір мінімізувати контакти відвідувачів і персоналу. Відкриття планується на 2021 рік, повідомляє Business Insider. Видання зазначає, що клієнти зможуть забрати бургери зі спеціальних камер зберігання або отримати замовлення до свого автомобіля по конвеєрній стрічці. Перші магазини в новому стилі плануються відкрити в Майамі, Латинській Америці та країнах Карибського басейну. 

У компанії уточнили, що нові майданчики будуть на 60% меншими за існуючі. Згідно з концепцією, ресторани виконані у двох варіантах дизайну. У першому випадку ресторани будуть обладнані спеціальними камерами зберігання, звідки можна забрати замовлення, не контактуючи з персоналом закладу. Їжа поставлятиметься в камери безпосередньо з кухні.

«Оформляючи замовлення через додаток Burger King, відвідувачі отримають спеціальний «ключ», за допомогою якого зможуть відкрити потрібну секцію і забрати їжу», – йдеться у повідомленні.

Як зазначає Business Insider, схоже рішення наразі відстежується в ресторанах Японії KFC, яка також зацікавлена ​​у розвитку безконтактної системи видачі замовлень.

Зовні такі ресторани також будуть обладнані декількома пунктами замовлення та видачі. Наприклад, можна оформити й забрати замовлення, залишивши машину у «зоні для в'їзду».

Передбачається, що відвідувачі зможуть зробити замовлення через додаток, скануючи QR-код на паркувальному місці, а співробітники доставлять замовлення до їх машині.

«Крім того, якщо клієнти або служби доставки розміщують замовлення заздалегідь через додаток Burger King, вони можуть припаркуватися на узбіччі. У цьому випадку необхідно заздалегідь повідомити співробітників ресторану про те, де зупиняться клієнти, та замовлення доставлять до їх автомобілів», – йдеться у повідомленні.

Також зовні передбачається розміщення пунктів видачі для піших клієнтів і відвідувачів на велосипедах. Для тих, хто захоче поїсти на території ресторану, передбачається обідня зона на відкритому повітрі.

Другий варіант дизайну призначений для ресторанів у міських районах з пожвавленим автомобільним трафіком. На таких об'єктах над проїзною частиною передбачається будівництво підвісної кухні. Замовлення до автомобілів доставлятимуть конвеєрними стрічками. Своє місце для замовлення буде на кожній смузі.

За словами представників Burger King, така конструкція забезпечує 100% безконтактну взаємодію. Всередині залишиться зона для клієнтів, які захочуть поїсти в ресторані. Але вона буде менше за площею, ніж в існуючих об'єктах мережі. 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^