Дочірня компанія British American Tobacco — біотехнологічна Kentucky BioProcessing (США) – працює над розробкою потенційної вакцини проти COVID-19 і наразі проводить доклінічні дослідження, повідомляє пресслужба компанії.

 

Зазначається, якщо випробування будуть успішними, то за підтримки партнерів та урядових установ можна буде виробляти 1-3 млн доз вакцини щотижня, розпочинаючи вже з червня цього року.

«Вакцина розробляється з використанням технології швидкої вегетації рослин тютюну, що дозволяє елементам вакцини акумулюватися в рослинах тютюну за шість тижнів проти кількох місяців використання традиційних методів», – пояснили в компанії.

Вакцинні препарати Kentucky BioProcessing також залишаються стабільними при кімнатній температурі, в той час як традиційні вакцини переважно вимагають охолодження.

«Отримана таким чином вакцина матиме потенціал для забезпечення ефективної імунної відповіді від разової дози», – йдеться у повідомленні.

За словами директора з наукових досліджень British American Tobacco доктор Девіда O'Райлі, Kentucky BioProcessing вивчає альтернативи використання рослин тютюну. «Одна з цих альтернатив полягає в розробці вакцин рослинного походження. Ми прагнемо зробити свій внесок у глобальні зусилля щодо припинення поширення COVID-19 завдяки цій технології», – зазначив він.

Наразі Kentucky BioProcessing вже провела секвенування гена COVID-19, що дозволило розробити потенційний антиген для вироблення антитіл в організмі. Цей антиген було вбудовано в рослини тютюну для репродукції. Наразі тривають доклінічні дослідження.

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

Перевір свого бізнес-партнера

Сервіс «Перевір свого бізнес-партнера» - отримай інформацію про компанію по коду ЄДРПОУ, назві компанії або прізвищу керівника.

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^