У січні американський авіаконцерн Boeing Co. вперше з 1962 року не отримав жодного нового замовлення, повідомляє Reuters.

 

Видання зазначає, що минулого місяця компанія поставила 13 літаків, враховуючи пасажирські 737 Dreamliner і 777, а також літаки-заправники KC-46A для ВПС США.

«При цьому концерн не отримав жодної відмови у замовленнях. Минулого року Boeing втратив замовлення на близько 200 літаків 737 MАX через припинення їх польотів після двох авіакатастроф. Для порівняння – у січні минулого року Boeing отримав 45 нових замовлень і поставив 46 літаків», – йдеться у повідомленні.

У січні Boeing здвинув орієнтовний термін повернення в експлуатацію лайнерів 737 MAX, заявивши, що не розраховує отримати дозвіл регуляторів на відновлення польотів раніше середини 2020 року.

У цілому, за словами президента компанії з продажів і маркетингу Іхсана Муніра, авіаконцерн планує розпочати переговори з авіакомпаніями щодо своїх нових середньорозмірних літаків (New Midsize Airplane, NMA) після відновлення польотів 737 MAX.

«Минулого місяця глава Boeing Девід Келхун прийняв рішення переглянути проєкт NMA після обговорень з клієнтами», – йдеться у повідомленні. 

Тим часом, європейський конкурент американського концерну Airbus у січні отримав рекордну кількість нових замовлень – 274, і поставив 31 літак. 

Коментарі Facebook

НЕ ПРОПУСТІТЬ В БЛОГАХ:

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

Перевір свого бізнес-партнера

Сервіс «Перевір свого бізнес-партнера» - отримай інформацію про компанію по коду ЄДРПОУ, назві компанії або прізвищу керівника.

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^