1456932719_mikroprocessor.jpg

Apple заявила, що відкриє новий об'єкт площею 30 000 квадратних метрів на вулиці Карлштрассе в центрі Мюнхена в кінці наступного року. Фірма з Купертіно заявила, що новий об'єкт стане найбільшим в Європі центром досліджень і розробок мобільних бездротових напівпровідників і програмного забезпечення, пише CNBC.

Apple заявила, що має намір перетворити Мюнхен в «Європейський центр кремнієвого дизайну» і найняти сотні нових співробітників в столиці Баварії. Бюджет нової лабораторії чіпів - близько 1 млрд євро (1,19 мільярда доларів) плюс інвестиції в Німеччину протягом наступних трьох років. Apple очікує, що її проект затьмарить аналогічні об'єкти, такі як Arm's в Кембриджі і NXP в Ейденховене.

Це оголошення прозвучало, коли світ бореться з нестачею мікросхем, яка завдала шкоди автомобільному сектору та іншим галузям. Глобальний брак мікросхем турбує уряди всього світу. Напівпровідники використовуються практично у всіх електронних пристроях, від ноутбуків і мобільних телефонів до датчиків гальм в наших автомобілях.

За словами Apple, інженери нового підприємства Apple зосередяться на 5G і майбутніх бездротових технологіях, додавши, що вони також будуть розробляти модеми для продуктів Apple.

В Apple працює 4000 співробітників по всій Німеччині, а в семи офісах в Мюнхені вже працює 1500 інженерів. Не виключено, що частина з них буде об'єднана під одним дахом. «Я дуже радий всьому, що відкриють для себе наші інженерні команди в Мюнхені - від дослідження нових кордонів технології 5G до технологій нового покоління, які забезпечують потужність, швидкість і можливість підключення до світу», - сказав Тім Кук, Генеральний директор Apple в своїй заяві.

Мюнхен - один з провідних технологічних центрів Європи, і інші технологічні гіганти використовують його для досліджень і розробок - в Google працює близько 1000 чоловік в місті. Він також є домом для таких автомобільних гігантів, як BMW і Audi, у яких є тисячі інженерів, яких Apple може найняти для реалізації свого автомобільного проекту.

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^