Капіталізація Apple зросла до $2 трлн, завдяки чому компанія стала найдорожчою у світі. Під час закриття торгів у середу, 19 серпня, одна акція коштувала $468,04, що на 1,27% дорожче, ніж напередодні ввечері.

За інформацією CNBC, всього за два роки вартість корпораціїзросла вдвічі. На початку серпня 2018 року капіталізація Apple вперше досягла $1 трлн.  

«Тоді ж аналітики з Уолл-стріт очікували, що саме Apple подолає позначку в $2 трлн раніше інших компаній, на кшталт Amazon, Alphabet і Microsoft», – зазначає видання. 

До речі, у кінці липня Apple відзвітувала про рекордний квартальний виторг у $59,7 млрд, що на 11% перевищило результат другого кварталу 2019 року. Тоді ж чистий прибуток компанії склав $16,3 млрд, а на одну акцію – $2,58. 

За словами гендиректора Apple Тіма Кука, успіхи Apple пов'язані з двозначним зростанням як у сфері продуктів і послуг, так і в кожному з географічних сегментів.

«Міжнародні продажі склали 60% від квартального доходу компанії», – зазначив він. 

Нещодавно акції компанії подорожчали ще на 21% на фоні анонсу Apple щодо спліту (поділу) акцій за принципом «чотири до одного».

Компанія заявила, що при закритті реєстру 24 серпня кожен зареєстрований акціонер Apple отримає три додаткові акції на кожен папір, що належить йому на звітну дату. При цьому загальна вартість пакету акціонера збережеться.  

«Торги з коригуванням на спліт розпочнуться 31 серпня. Маневр зробить акції більш доступними для широкого загалу інвесторів», – зазначили у компанії.   

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^