З чуток і витоків інформації, яку публікували американські видання, на конференції для розробників компанія зробить важливу заяву і представить кілька новинок - iOS 14 і оновлення інших операційних систем, а також може анонсувати навушники AirPods Studio і бездротової маячок AirTag.

Найочікуваніша подія на заході - після 15 років партнерства Apple заявить про відмову від процесорів Intel в комп'ютерах і ноутбуках Mac. Замість них будуть використовувати власні ARM-процесори. Вони будуть засновані на тій же технології, що і для iPhone і iPad, але пристрої будуть працювати на macOS, а не iOS, пише Bloomberg. Також чіпи енергоефективніше, що може допомогти Apple в майбутньому зробити свої ноутбуки тонше і легше.

Розробникам дадуть час для оптимізації додатків macOS під нову архітектуру, і перші ARM-комп'ютери компанії з'являться в 2021 році.

Apple розробляє настільні ARM-процесори вже кілька років, і Bloomberg називає проект одним з найбільш секретних в компанії. Попереднє тестування показало значний стрибок продуктивності в порівнянні з Intel, особливо в графічних обчисленнях і додатках з використанням машинного навчання, пише Bloomberg.

 

Коментарі Facebook

Підписатися на нові блоги на платформі Інвестгазета:

 

Курси валют

Офіційні курси основних валют (НБУ) на сьогодні
Долар США
ЄВРО
Фунт стерлінгів

 

^